Krepšelis

Prekių nėra

Siuntimas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Produktai

Naujienlaiškis

                

Prisijungti

Agurklės sėklų 100ml aliejaus

Šalto spaudimo, nerafinuotas

Agurklės sėklų aliejus

Borage seed oil

Borage officinalis


Geriausias naudoti iki ... m.

Skaityti plačiau


18,54 €

  • brandžios, vystančios, sausos ir jautrios odos priežiūrai;
  • slenkančių plaukų priežiūrai;
  • utopiniams dermatitams, egzemoms, žvynelinei mažinti;
  • inkštirams sutraukti;
  • ramina jautrią, linkusią raudonuoti odą;
  • aplikacijoms, kaukėms ant odos ir plaukų, taip pat viso kūno masažui kaip sudėtinė masažinio mišinio dalis;
  • rekomenduojamas slenkančių plaukų stabdymui.

Rekomenduojamas slenkančių plaukų stabdymui. 

Naudojimas: Įtrinkite į lengvai sudrėkintą galvos odą šio aliejaus, gerai pamasažuokite ir uždėkite politileninį maišelį, kad sudarytumėte šiltnamio efektą. Taip plaukai greičiau atsiveria ir pasisavina svarbius vitaminus, mineralus ir kitas reikalingas medžiagas, kurios stabdo plaukų slinkimą. Procedūrą kartokite 2-3k per savaitę visą mėnesį, jei reikia naudokite šią kaukę apie 3-4 mėn., kad sustiprinti plaukus."Grožio aliejus" - taip dar vadinamas agurklių sėklų aliejus. Lengvos tekstūros, greitai susigeria į odą nepalikdamas riebumo pėdsakų. Agurklių sėklų aliejus naudojamas vienas arba su kitais baziniais aliejais aplikacijoms, kaukėms ant odos ir plaukų, taip pat viso kūno masažui kaip sudėtinė masažinio mišinio dalis.

 

Aliejus turintis daugiausia (24%) retos nepakeičiamos polinesočios γ-linoleno rūgšties iš visų žinomų aliejų taip pat linoleinių rūgščių, taninų, saponinų, vitaminų, mineralų. Agurklių aliejus naudojamas sausos ir jautrios odos priežiūrai.


Labai ryškios agurklės sėklų aliejaus odos atsinaujinimą skatinančios savybės: senstančiai, vystančiai odai padeda išlaikyti elastingumą, gyvybingumą ir stangrumą. Agurklių sėklų aliejus pasižymi ir priešuždegiminėmis savybėmis, mažina laisvųjų radikalų poveikį.


Tinkamas atopiniams dermatitams, egzemoms, žvynelinei mažinti. Ypatingai tinka brandžiai ir vystančiai odai, taip pat valo inkštirus.

 

Naudojant šį aliejų yra atstatomas drėgmės balansas sausai ir dehidratuotai odai dėl itin stipraus drėkinamojo poveikio, gerina odos medžiagų apykaitą, suteikia glotnumo, tamprumo ir skaistumo normaliai odai, ramina jautrią, linkusią raudonuoti odą. Turi regeneracinį poveikį ir stimuliuojantį poveikį, šiek tiek šviesina, balina odą.

 

Rekomenduojamas slenkančių plaukų stabdymui. 

Naudojimas: Įtrinkite į lengvai sudrėkintą galvos odą šio aliejaus, gerai pamasažuokite ir uždėkite politileninį maišelį, kad sudarytumėte šiltnamio efektą. Taip plaukai greičiau atsiveria ir pasisavina svarbius vitaminus, mineralus ir kitas reikalingas medžiagas, kurios stabdo plaukų slinkimą. Procedūrą kartokite 2-3k per savaitę visą mėnesį, jei reikia naudokite šią kaukę apie 3-4 mėn., kad sustiprinti plaukus.