Krepšelis

Prekių nėra

Siuntimas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Produktai

Naujienlaiškis

                

Prisijungti

Nimbamedžio riešutų aliejus

Nimbamedžio riešutų aliejus

Šalto spaudimo nerafinuotas, nefiltruotas

Neem oil

Melia azadiracta


Geriausias naudoti iki 2017 02

Skaityti plačiau


7,48 €

 • ypač veiksmingam minkštinimui, odos drėkinimui, elastingumo atstatymui, raukšlių mažinimui;
 • ramina suerzintą, niežtinčią odą, mažina įvairios kilmės išbėrimus, spuogus, akne;
 • sureguliuoja per didelį odos riebalų pertaeklių;
 • puikiai ir greitai sustabdo plaukų slinkimą sustiprindamas plauko svogunėlį;
 • plaukų šaknų stiprinimui, drėkinimui;
 • mažina plaukų riebalavimąsį;
 • apsaugo nuo ankstyvo pražilimo;
 • nagų maitinimui;
 • karpų naikinimui (tepti 2-3 kartus per savaitę, kartą per dieną)
 • dantų, dantenų priežiūrai;
 • naminių gyvūnų kailio priežiūrai, suteikia kailiui blizgesio;
 • parazitų, utėlių naikinimui;
 • vabzdžių, erkių atbaidymui.
 
Plaukų slinkimui stabdyti naudokite 2-3k/sav kaip kaukę itrinkite į šaknis, įtrinkite visus plaukus pagal poreikį jei sausi ir šiurkštūs plaukai (galite palikti ir nakčiai), naudokite 4 savaites. Kitus 3 mėn. naudokite 1-2k/sav. Jei plaukai sustiprės anksčiau, palaikykite šias procedūras 1k/sav. 

 

Įspėjimas: alergiškiems aspirinui naudoti nerekomenduojama. Turi specifinį kvapą.


Nimbamedžių aliejus šalto spaudimo, nerafinuotas, pagamintas natūraliu, tradiciniu indišku metodu nenaudojant karščio bei chemikalų. Tai itin stiprus priešvirusinis, antibakterinis preparatas.

 

Indijoje jis naudojamas kaip viena pagrindinių burnos higienos priemonių. Neem’o augalas vadinamas “dantų šepetėlio medžiu”. Neem’o aliejus dantenas gali pagydyti per vieną naktį.

 

Šis aliejus puikiai tinka gydyti egzemą, psoriazę, itin stipriai nuo išsausėjimo kenčiančią odą, įvairios kilmės bėrimus, pleiskanas ir net karpas, jas reikėtų tepti grynu nimbamedžio aliejumi 2-3 savaites kartą per dieną. Efektyviai mažina raukšles. Galima pridėti keletą gramų į gydomuosius kremus, šampūną ar dantų pastą.

 

Neem’o aliejus ypač gerai drėkina odą, regeneruoja, atstato elastingumą. Naikina spuogus, reguliuoja odos darbą, apsaugo nuo pernelyg gausaus riebalavimosi. Suteikia odai skaistumo. Jis taipogi yra puikus insekticidas, kuris neturi šalutinio poveikio augalams, paukščiams. Jis puikiai tinka gyvūnų priežiūrai, naikina kailio bei odos parazitus, suteikia kailiui blizgesio.

Antibakterinis, priešvirusinis, priešgrybelinis poveikis. Gerina žaizdų gijimą (taip pat ir nudegimo žaizdas). Mažina raumenų, sąnarių, galvos ar ausų skausmus. Efektyviai padeda sergant maliarija.

 

Nimbamedžių aliejus yra vienas iš pagrindinių ir labiausiai vertinamų aliejų plaukų priežiūroje. Plaukai tampa minkšti purūs, lengvai išsišukuoja ir spindintys. Jis puikiai ir greitai sustabdo plaukų slinkimą sustiprindamas plauko svogunėlį bei sureguliuoja plaukų riebalų pusiausvyrą. Ji rekomenduojama naudoti ir nuo ankstyvo pražilimo. Užtepkite ant visų drėgnų plaukų šio aliejaus, įtrinkite į plaukų šaknis ir uždėkite polietileninį maišelį, apsiriškite ranksluosčiu ir palikite kaip kaukę visai nakčiai. Kartokite 2 kartus į savaitę. Pirmam kartui pakaks 20 min. kaukės.


Daugiau apie jo savybes ir kur rekomenduojama naudoti skaitykite sekančioje skiltyje "Naudojimas".

 

Įspėjimas: alergiškiems aspirinui naudoti nerekomenduojama. Aštriai specifinio kvapo.

 

Kokios yra saugios laikymo sąlygos?

Geriausia tamsaus stiklo indelyje arba saugi plastmasė, kuri neskiria kenksmingų medžiagų, daugiau apie plastmasės poveikį galite skaityti čia.

 

Parazitams, utėlėms naikinti-apsisaugoti

 

1. Įmasažuokite šio gryno nimbamedžio aliejaus į galvos odą ir palikite 15-30min. ar net visai nakčiai. Išplaukite kaip įprastai. 

2. Sumaišykite su arbatmedžio, levandų eteriniais aliejais, kokosų aliejumi ir įsitrinkite galvą. Palaikykite 15-30min. Išplaukite kaip įprastai.

3. Įmaišykite 15 ml. nimbamedžio aliejaus į 240 ml natūralaus šampūno. Plaukite galvą sau ir savo vaikams 2-3 kartus per savaitę. Saugokite, kad nepatektų į akis.

 

Plaukų slinkimui sustabdyti

Greitai ir efektyviai sustabdysite plaukų slinkimą naudodami nimbamedžio aliejų.

 

Smarkiai slenkantiems plaukams rekomenduojama dėti kaukes ir gerai įmasažuoti galvos odą kas 2 dienas ir palikti nakčiai apsirišus politileninį maišelį. Procedūrą tęsti 4 sav. Palaikymui 2k/sav.

 

Mažiau slenkantiems plaukams naudokite 2-3k/sav kaip kaukę itrinkite į plaukų šaknis, jei sausi ir šiurkštūs plaukų galiukai įtrinkite visus plaukus palaikykite 30min-120min (rekomenduojama palikti nakčiai), naudokite 4 savaites. Kitus 3 mėn. naudokite 1-2k/sav. Jei plaukai sustiprės anksčiau, palaikykite šias procedūras 1k/sav. 


Plaukai lengvai išplaunami per kelis kartus su šampūnu. 


Turite klausimų ar reikia konsultacijos, skambinkite 8 683 51856 arba rašykite el. paštu info@natur.lt ar Skype: NATURLT  ir mielai suteiksime konsultaciją.