Krepšelis

Prekių nėra

Siuntimas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Produktai

Naujienlaiškis

                

PrisijungtiMB NATURA LT kredo: Grožis ir sveikata - neatsiejami dalykai!

 

Manoma, jog aliejų naudojimo tradicijos kilusios iš senovės Indijos, Persijos bei Egipto. Tačiau Lietuvoje vos prieš kelis dešimtmečius sužinota jog be rapsų ir saulėgrąžų aliejaus dar esama ir kitokių gamtos turtų. Natūralūs aliejai grožiui puoselėti naudojami jau tūkstantmečius, tad UAB NATURLT siūlo išbandyti ir įsitikinti mūsų siūlomų produktų gamtos galia!

 

Siūlomų prekių katalogas susideda tik iš 100% natūralių ir šalto spaudimo nerafinuotų aliejų. Visi jie turi specifikacijos dokumentus, kurie užtikrina, jog prekė yra saugi ir tinkama naudoti, bei atitinka aukščiausius reikalavimus. Juos gali naudoti kiekvienas: jaunimas, moterys ir vyrai, nepriklausomai nuo amžiaus ir net  kūdykiai ir vaikai.

 

Pristatome natūralią kosmetikos gaminių liniją “NATURLT”. Produktai, kurie yra pagaminti tik iš augalinių sudedamųjų medžiagų, be jokių cheminių ir sintetinių dažiklių, kvapų, konservantų, parabenų ar mineralinių (naftos) aliejų ir pan.

 “NATURALT” linijos asortimentas nėra didelis, tačiau čia svarbiausia kokybė – ne kiekybė! Tik Jūsų dėka po truputį jį plečiame!

 

Su džiaugsmu PRISTATOME NAUJIENĄ Afrodiziako masažinį aliejų, kuris ne tik sužadina aistrą, bet taip pat ir pakelia nuotaiką, gerina savijautą ir yra stiprus antidepresantas! Plačiau apie jį pasiskaityti galite čia: https://natur.lt/lt/63-afrodiziakas-afrodiziakinis-masazo-masazinis-aliejus-jai-ir-jam

 

Mes tikimės, kad mūsų siūlomos prekės Jums patiks ir tapsite mūsų nuolatiniais klientais! Visuomet laukiame komentarų ir pastabų. Jas galite rašyti mūsų FB puslapyje https://www.facebook.com/natur.lt arba el. paštu.: info@natur.lt 

 

Prekių asortimentą rasite:www.natur.lt

Tel.: 

 

Masažų salonams turime išskirtinius pasiūlymus mūsų aliejams didesnėmis talpomis, prašome kreipkitės info@natur.lt ir surasime abiems pusėms palankias bendradarbiavimo sąlygas. 

 

Galima prekyba išsimokėtinai arba konsignacijos būdu.

 

MB NATURA LT stengiasi dėl savo klientų poreikių ir rūpinasi Jūsų grožiu! Mūsų tikslas yra kokybė, o ne kiekybė !!!

 

If You would like to be distributor in Your country, please contact info@natur.lt

Mob.: +37067633910 posible WhatsApp or Viber.