Krepšelis

Prekių nėra

Siuntimas 0,00 €
Iš viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Produktai

Naujienlaiškis

                

Prisijungti

Alyvuogių 10ml Extra Virgin (šalto spaudimo) Ispanija

10ml Extra Virgin aukščiausia rūšis

Šalto spaudimo nerafinuotas, nefiltruotas

 

Bonkutė yra plastmasinė lašintuvo tipo, patogi dozuoti ir naudoti.

Skaityti plačiau


1,50 €

Paskutinė prekė!

Alyvuogių aliejus tinka jautriai odai ypač vystančiai bei sausai, neužkemša porų. Jame gausu E ir A vitaminų, būtinų odai. Remiantis biologiniais tyrimais, vit Е ne tik suteikia odai drėgnumo ir elastingumo, bet ir prailgina odos jaunystę. Todėl nuolat naudojant gryną alyvuogių aliejų ant veido, jis ilgai išliks jaunas, gražus, o jo odos struktūra - lygi ir švelni. Šiame alyvuogių aliejuje ne tik daug naudingų riebiųjų medžiagų, bet dar ir vitaminų D, К, В. Pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą, o tai ir yra vienas iš atjaunėjimo požymių. Naudojant alyvuogių aliejų paakių odos priežiūrai, reikėtų pašildyti  ir įtrinti į odą lengvais pirštų galiukų judesiais. Priklausomai nuo odos būklės, aliejų galima po 40 minučių nuplauti arba palikti visai nakčiai.


Alyvuogių aliejus yra turtingas vitaminais A, D, K ir E. Mokslininkai teigia, kad alyvuogių aliejus mažina riziką susirgti širdies ligomis bei reguliuoja kraujospūdį. Taip pat gausu mono nesočiųjų riebalinių rūgščių, dar kitaip žinomų kaip omega 9. Alyvuogių aliejus turi antioksidantų (vit. E, chlorofilo, karotinų ir kt.), kurie, kaip manoma, padeda apsisaugoti nuo vėžio (ypatingai žarnyno). Moksliniai tyrimai parodė, kad alyvuogių aliejus mažina širdies ligų riziką, mažina kraujo spaudimą, mažina kraujo krešumą, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje. Alyvuogių aliejus skatina tulžies gamybą ir tai pagerina virškinimą ir mažina riziką susidaryti tulžies akmenims.


Alyvuogių aliejus dažnai vartojamas ir kaip vaistas ir kaip kosmetikos priemonių sudėtinė dalis ar grynas.

 

Apie alyvuogių aliejaus rūšis:

Extra virgin yra aukščiausios kokybės ir jis yra pirmo spaudimo, nerafinuotas, spaustas naudojant tik šalto spaudimo metodą, nenaudojant jokių chemikalų ir nekaitinant. Šis aliejus turi daugiausia antioksidantų. Tai vienintelis alyvuogių aliejus, kurį reikėtų vartoti.

Virgin reiškia antro spaudimo ir, aišku, jo kokybė yra žemesnė.

Pure -rafinuotas ir truputį pridėta nerafinuoto.

Light - yra pats prasčiausias, ir jis net nėra sertifikuotas.